Працівники Сокальського РВ ГУМВС України у Львівській області затримали юнку, яка розпочала свою трудову діяльність з крадіжки. Як повідомляє ВЗГ ГУМВСУ у Львівській області, дівчина поцупила сувенірів на суму 153 гривні.
Випускниця однієї зі шкіл району вирішила влаштуватися на роботу і потрапила стжеркою в крамницю сувенірів у Сокалі.
Спершу дівчина не встояла передж спокусою привласнити м’які іграшки та статуетки ангела і кота. І коли їй це зійшло з рук, перейшла до більших розмірів – вкрала ще й сумку. Однак її відсутність зауважила власниця крамниці та звернулася до міліції.
Зараз вирішується питання про порушення кримінальної справи за статтею 185 (крадіжка) КК України, попри те, що дівчина вже встигла розкаятися у вчиненому.







