ОСТАННІ НОВИНИ

Керівництво області взяло під контроль ліквідацію пожежі на торф’яному полі у Бірках

|

Головне управління з питань НС Львівської облдержадміністрації повідомляє, що у зв`язку зі стійкою довготривалою сухою та теплою погодою на території області істотно зріс ризик виникнення пожеж в екосистемах, насамперед на торфовищах та у лісах, пов`язаних зокрема із самовільним випалюванням населенням сухої рослинності та її залишків. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Так, 11 вересня виникла пожежа на торфополі в урочищі «Луги» біля села Бірки Яворівського району, яка є масштабнішою за площею горіння (горіння торфу спостерігається окремими осередками на площі1,8 га) та потребує залучення значних сил та матеріальних і фінансових ресурсів.

Протягом 12 вересня до гасіння пожежі залучено 17 одиниць техніки і 65 працівників особового складу пожежно-рятувальних підрозділів та для підвозу води 3 автоцистерни комунальних служб.

Попередня причина загоряння торфу – необережне (зловмисне?) поводження з вогнем невідомої особи.

Реклама партнерів

Станом на 15.00 12 серпня пожежа локалізована та ліквідована на площі0,6 га. Заходи із гасіння пожежі тривають. Ситуація знаходиться на контролі керівництва обласної державної адміністрації.

Зазначимо, що з початку року на території області зафіксовано 551 пожежу в екосистемах. В цілому пожежі були незначними за площею поширення і ліквідовувались у стислі терміни із залученням пожежної техніки Головного територіального управління МНС України у Львівській області та лісогосподарських підприємств.

Головне управління з питань НС Львівської облдержадміністрації вкотре звертається до мешканців Львівської області  не спалювати рослинність або її залишки та дотримуватись  правил пожежної безпеки в екосистемах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...