ОСТАННІ НОВИНИ

Для Шемякіної підготували інші варіанти помешкання - Садовий

|

Для олімпійського чемпіона Олександрва Петріва також не одразу знайшли житло, яке б йому сподобалось. Тому для Яни Шемякіною будуть підбирати і інші варіанти, обіцяної за олімпійське золото, квартири. Про це розповів міський голова Львова Андрій Садовий, інформує прес-служба Львівської міської ради.

«Помешкання – це дуже персоніфікована справа. Пригадую, коли ми вітали Олімпійського чемпіона Петріва, то з третього-четвертого разу ми знайшли варіант, який йому підійшов. Ми будемо показувати Яні різні варіанти, і той варіант, на якому ми спільно зійдемось, надамо. Громада не є настільки багата, має бути певний компроміс. Думаю, ми його досягнемо, Яна буде задоволена і місто виконає з честю ту обіцянку, яку ми завжди даємо – якщо народжується трійня і якщо до Львова привозять Олімпійське золото», – переконує Андрій Садовий.

Нагадаємо, запропонована міською радою квартира Яні Шемякіній не дуже сподобалась – маленький метраж, околиця міста, відсутність найпростішого ремонту, занедбаний стан самого будинку, потяг за вікном. Крім того, запропоновану квартиру міська рада вже три роки не може продати.

 

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...