ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович злітав на Афон за кошт благодійників

|

Переліт Віктора Януковича на Афон з паломницьким візитом коштував 600 тисяч гривень, за який було сплачено коштом приватних осіб. Про це ідеться у відповіді адміністрації президента на запит “Української правди”.

“Вартість перельоту за маршрутом Київ – Салоніки – Київ становила 598 тисяч 885 гривень. За інформацією Державного управління справами, ці кошти повністю внесені до каси Державного авіапідприємства “Україна”.

Як сказано в листі, “витрати, пов’язані з перельотом та перебуванням Віктора Януковича та учасників поїздки, здійснювалися за рахунок їхніх власних коштів; бюджетні кошти на організацію і проведення поїздки не витрачалися”.

За інформацією адміністрації президента, участь в поїздці, крім Віктора Януковича, взяли вісім осіб: глава адміністрації Сергій Льовочкін, члени уряду Валерій Хорошковський, Юрій Колобов,Микола Присяжнюк, Михайло Кулиняк, Едуард Ставицький, голова Нацбанку Сергій Арбузов, а також бізнесмен Вадим Новинський.

За інформацією Банкової, для здійснення авіаперельоту було замовлено президентський літак Airbus А-319 Державного авіаційного підприємства “Україна”.

Як сказано в листі адміністрації, “Віктор Янукович та учасники поїздки замовили та повністю сплатили вартість поїздки для себе та супроводжуючих осіб, в тому числі – авіаційні та інші транспортні послуги, проживання і харчування”.

Адміністрація повідомила, що Віктора Януковича супроводжували у поїздці представник протоколу та два представники прес-служби президента України, які перебували у відпустці за власний рахунок.

Крім того, Януковича супроводжувала охоронці, число яких не названо. “Жодних надвитрат, крім звичайних, не було”, – ідеться в листі.

Як сказано у відповіді, Янукович побував на Афоні 26-27 серпня “з традиційною паломницькою поїздкою”.

“Глава держави зустрівся з православними духовниками та взяв участь у богослужіннях з молитвою за Україну та український народ. Поїздка президента була приватною і не мала статусу “офіційний візит”.

Адміністрація обіцяє, що витрати, пов’язані з цією приватною поїздкою, будуть відображені Віктором Януковичем в декларації за 2012 рік.

Як відомо, раніше Янукович здійснював паломництво на Афон коштом бюджету, підлаштовуючи під це візит до Греції, в ході якого він не провів жодної зустрічі, окрім як короткого побачення з президентом, що не має у Греції реальної влади.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...