ОСТАННІ НОВИНИ

Хруставчук розказав, коли в Україні переможуть корупцію

|

Корупція в  Україні процвітатиме доти, доки люди не перестануть сприймати хабар як ефективний ринковий механізм.  Про це заявив кандидат в народні депутати України по 116 виборчому округу Богдан Хруставчук, відповідаючи на запитання виборців під час презентації своєї програми «Молодь за розвиток Львівщини».

Зустріч кандидата з виборцями відбулася у середу, 29 серпня, в Палаці культури залізничників. Познайомитися з кандидатом та його програмою прийшли понад півтисячі львів’ян, мешканців 116 округу: Залізничного та Шевченківського районів. Під час зустрічі відбулася презентація передвиборчої програми кандидата «Молодь за розвиток Львівщини» та діалог з виборцями у режимі питання-відповідь. Найгострішим питанням, яке лунало з залу, було запитання про ефективний шлях подолання корупції на Львівщині.

«Боротьба з  корупцією – одне з найважливіших  питань, яке сьогодні турбує усі  верстви населення в Україні. Я кажу про корупцію і в навчальних закладах, і в медичних установах та взагалі майже у всіх сферах суспільної діяльності. Перший і найголовніший етап боротьби з корупцією – не давати хабар. Я знаю випадки, коли студенти за своїм власним бажанням купляють собі знання, добровільно дають хабарі. Починати боротьбу з корупцією треба з себе, викрити корупціонера в собі. Львівщина сьогодні є однією з найкорумпованіших областей. І це при тому, що 21 рік незалежності при владі на місцях у нас «патріоти» у вишиванках», – відповів Богдан Хруставчук.

Кандидат наголосив, що боротьбу з корупцією на Всеукраїнському рівні потрібно починати на місцях.

Реклама партнерів

«Основна проблема – це корупція на місцях, з якою людям  доводиться зустрічатися щоденно. Боротися потрібно кожного разу, коли стикаєтеся з проблемою особисто. Адже хабарник втратить джерело доходу лише тоді, коли люди припинять добровільно  віддавати йому свої гроші і будуть повідомляти про вимагання у відповідні органи», – зазначив кандидат. 

У передвиборчій  програмі Богдан Хруставчук зробив акцент на розвитку молодіжної політики в Україні. Проте, за його словами, програма «Молодь за розвиток Львівщини» зачепить не лише молодь, але й усі верстви населення. 

«Може здатися, що моя програма спрямована лише на молодих людей. Дійсно, я першочергово сприятиму реалізації молоді у суспільстві. Проте потрібно усвідомити, що розвиток та вдосконалення молодіжної політики позитивно вплине на розвиток України вцілому. Молоді люди, які будуть забезпечені робочими місцями (реалізація закону «Про перше робоче місце» з програми Б. Хруставчука) та якісною освітою зможуть впливати на економічні та соціальні процеси в державі, самостійно будувати нову Україну», – наголосив Богдан Хруставчук.

Також кандидат працюватиме над вирішенням соціальних питань львів’ян: створення єдиної системи обліку малозабезпечених громадян, введення соціальних пластикових карток для пенсіонерів, встановлення лічильників у квартирах соціально незахищених громадян. Програма Б. Хруставчука містить також пункти, що передбачають активну діяльність кандидата  в сфері охорони довкілля та розвитку туристичних можливостей регіону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...