У Львові правоохоронці знайшли дівчинку, яку більше півроку шукали її дідусь та бабуся. Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВС України у Львівській області.
Зокрема, правоохоронці з’ясували, що неповнолітня вирішила розпочати нове життя – без дорослих. Втікши з дому, 16-річна дівчина приїхала до Львова, де разом з товаришкою винайняли квартиру.
Під час проведення перевірки працівники міліції з’ясували, що неповнолітня у Яворові проживала разом зі своїми 76-річним дідусем та 72-річною бабусею. Також було встановлено, що дівчина неодноразово, без дозволу чи попередження дорослих, залишала місце проживання на тривалий час, однак її місце перебування встановлювали і додому провертали.
Останній раз дівчина зникла з дому ще 6 січня, забравши зі собою особисті речі, документи та фотографії.
Відтак, 14 серпня о 18.00 годині співробітники сектору карного розшуку Яворівського райвідділу міліції таки розшукали дівчину. Вона перебувала у Львові у квартирі на вулиці Я. Мудрого.







