ОСТАННІ НОВИНИ

Прокуратура поновила незаконно відрахованих студентів львівських університетів

|

Прокуратурf міста Львова задовільнила 6 протестів, внесених за результатами перевірок прокуратурою Львова, на незаконні рішення про відрахування студентів з вищих навчальних закладів міста.

Слід зазначити, що відповідно до вимог ст. 32 Закону України «Про вищу освіту» керівник має право відраховувати осіб, які навчаються у виші, за погодженням з органами студентського самоврядування.

Крім цього, згідно з наказом Міністерства освіти України, відрахування неповнолітніх здійснюється лише за погодженням зі службою у справах дітей місцевих органів виконавчої влади.

Усупереч таким вимогам, виходячи за межі своїх повноважень, керівництвом навчальних закладів не погоджено рішення про виключення студентів І курсу з вказаним органом. Такі порушення законодавства допущено у ЛНУ імені Івана Франка та НУ «Львівська політехніка», внаслідок чого з цих університетів незаконно відраховано загалом 6 студентів.

Реклама партнерів

За результатами розгляду протестів прокуратури Львова такі рішення скасовані, а студенти поновлені у навчальних закладах, інформує прес-служба прокуратури міста Львова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...