ОСТАННІ НОВИНИ

"Тризубівці" все ще судяться за знищеного Сталіна

|

Апеляційний суд Запоріжжя залишив без змін рішення в справі “тризубців”, яких звинувачують у відпилюванні голови монументу Сталіна. Про це Gazeta.ua розповів один із учасників процесу Василь Лабайчук.

“Апеляційний суд тільки зменшив на 3 тисячі суму компенсації, яку ми повинні заплатити. Замість 109 тисяч, тепер винні Компартії 106 тисяч. Це зробили, аби законно віддати останки Сталіна комуністам. Бо за законом, якщо когось судять за пошкодження майна і присуджують компенсацію, то він має право забрати пошкоджене майно”, – розповів Лабайчук.

“Тризубівці” і далі оскаржуватимуть рішення – подали документи у Вищий касаційний суд держави. Однак, згідно закону, вони вже вважаються засудженими.

“Напевне скоро прийдуть судовиконавці і вимагатимуть грошей, будуть казати відмічатися в міліції”, – припустив націоналіст.

Реклама партнерів

В той же час, засудженим досі не повернули конфісковані під час обшуків речі: техніку, книги, одяг.

Василя Лабайчука з побратимами засудили на умовний термін ув`язнення за відрізану два роки тому голову монумента Сталіну, що стояв на подвір`ї компартії в Запоріжжі. Комуністи відновили пам`ятник, однак за деякий час його підірвали. Правоохоронці винних у підриві не знайшли.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...