«Карпати» розпочали сезон з нічиєї у Луцьку

|
Львівські «Карпати» у стартовому матчі Прем`єр-ліги зіграли внічию у виїзному матчі проти луцької «Волині» – 1:1.
Ігрова перевага була на боці господарів, котрі мали доволі моментів, щоби забити. Однак відкрили рахунок таки гості. На 63-ій хвилині Худоб`як віддав прекрасний пас на Лукаса  і тому залишилося тільки не схибити.
Однак  перевагу гості втримали лише шість хвилин – лучани пішли у справжній наступ і після кількох небезпечних моментів Роман Лопес головою пробив БОгатінова, який до того ловив усе, що летіло у ворота «Карпат» і навіть більше.
Опісля перевагу мали господарі – вони атакували і частіше, і гостріше, попри те, що дебютували в цьому матчі 5 гравців. Але їм не щастило, як це часом буває.
Наступний матч відбудеться вже у Львові – 21 липня «Карпати» зіграють проти «Іллічівця».