ОСТАННІ НОВИНИ

Працівників ЛОДА змушують писати заяви на депутатів – Сех

|

Сьогодні після обіду до депутатів Львівської обласної ради почали масово звертатися рядові працівники Львівської ОДА, які розповіли, що їх змушують писати заяви про те, що депутати не пускали їх у будівлю обласної адміністрації. Про це на прес-конференції розповіла лідер фракції ВО “Свобода» у Львівській обласній раді Ірина Сех.

«Рядових працівників викликають до заступників голови та їх помічників і змушують писати заяви, що депутати перешкоджали їм пройти на роботу. Причому , робиться це в ультимативній формі – людям погрожують звільненням» – сказала вона.

Також І.Сех розповіла, що їй стало відомо, нібито перший заступник голови ЛОДА Богдан Матолич звернувся сьогодні до прокуратури з вимогою порушити кримінальну справу за те, що йому перешкодили потрапити на робоче місце.

«Після обіду приміщення заполонили якісь люди в цивільному, які кажуть, що вони проводять якісь слідчі . Спочатку їх було дуже багато, але після наших звернень поменшало. Однак ми вимагаємо від керівництва правоохоронних органів , щоби до будівлі облради приходили правоохоронці у формі, щоби уникнути можливих провокацій» – сказала вона.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...