ОСТАННІ НОВИНИ

Електронний реєстр хвороб паперових карток не скасовує

|

Постановою Кабінету Міністрів України від 06.06.2012р. № 546 “Про затвердження електронного реєстру пацієнтів”, яка прийнята на виконання Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2012-2014 роки “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”, затвердженого Указом Президента України від 12.03.2012 № 187 передбачено створення Електронного реєстру пацієнтів.

Як інформує прес-служба МОЗ України, Електронний реєстр пацієнтів – це єдина державна інформаційна система збирання, реєстрації, накопичення відомостей про пацієнта та отриману медичну допомогу.

Реєстр створюється з метою підвищення ефективності медичної допомоги, забезпечення своєчасності її надання, модернізації первинної медичної допомоги. Електронний реєстр пацієнтів не відміняє ведення облікових форм на паперових носіях. Впровадження електронного реєстру пацієнтів є пілотним проектом. Його відпрацювання розпочнеться з Вінницької, Дніпропетровської, Донецької областей та м. Києва. Збір, обробка та внесення до Реєстру даних про пацієнта буде здійснюватися виключно за його згодою.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...