Голова Львівської облдержадмінстрації Михайло Костюк провів робочу нараду щодо надання допомоги для завершення будівництва індивідуального житла Ірини Демко з Жидачівського району, яка цьогоріч народила трійню. Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.
За інформацією начальника Головного управління соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Василя Мартиняка, Ірині Демко вже виплачено одноразову допомогу при народженні дитини в розмірі 29828 грн, також породіллі виплачується щомісячна допомога в розмірі 3038 грн.
За словами Василя Мартиняка, згідно з рішенням сесії Вільхівецької сільської ради, сім’ї Демків виділено 3 тисячі гривень, також надано одноразову допомогу в розмірі 10 тис. гривень. Депутат Львівської обласної ради Андрій Кіт надав грошову допомогу в розмірі 3 тисячі гривень, а Фонд «Добре серце» надає для немовлят дитяче харчування, з районної державної адміністрації виділено 500 грн грошової допомоги.
Під час наради голова Львівської облдержадміністрації Михайло Костюк дав доручення виплатити родині матеріальну допомогу в розмірі 13 тис грн, а також придбати двоярусне ліжко.
За дорученням голови Львівської обласної державної адміністрації також буде організовано виділення будівельних матеріалів на завершення будівництва індивідуального житла, зокрема Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства буде виділено 15 кубометрів лісу.
Також Михайло Костюк дав доручення відповідним структурним підрозділам Жидачівської РДА терміново поставити сім’ю Демко на облік для надання першочергового житла.
Жительці Львівщини, що народила трійню, допоможуть добудувати дім
23 Березня 2012, 08:57
|




