ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині хочуть створити Банк крові

|

Керівник Львівської обласної станції переливання крові Ярослав Дяків висловив пропозицію відкрити у Львівській області Банк крові. Для його функціонування необхідно близько 10-15 мільйонів гривень. Як наголосив Ярослав Дяків, створення такої структури допоможе вирішити багато проблем, з якими стикається станції переливання крові сьогодні, зокрема, збільшити термін зберігання клітин крові до 10-15 років. Про це повідомили у прес-службі ЛОР.

З відповідною пропозицією Я.Дяків звернувся сьогодні, 27 лютого , у Львівській обласній раді, де відбувалися слухання про стан функціонування комунальних закладів обласної ради у сфері охорони здоров`я.

Зокрема, робоча група заслухала керівників Львівського обласного кардіологічного центру, Львівського обласного спеціалізованого центру радіаційного захисту населення, Львівського обласного центру репродуктивного здоров’я населення, Львівського обласного центру з профілактики і боротьби зі СНІДом, Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Обласного медичного інформаційно-аналітичного центру, Лікарні відновного лікування аптека № 2 “Центр реабілітації і ветеранів ОУН -УПА “Говерла”, Львівського обласного патологоанатомічного бюро, Львівської обласної станції переливання крові та Львівської обласної бази спецмедпостачання.

Під час слухань керівник Львівського обласного центру з профілактики і боротьби зі СНІДом Мар`яна Служинська звернулась до депутатів Львівської обласної ради з пропозицією збудувати в області центр з профілактики і боротьби зі СНІДом стаціонарного типу на 30 місць. Як зазначила Мар`яна Служинська, діючий центр  розрахований лише на амбулаторне лікування. Функціонування  центру стаціонарного типу дозволить ефективніше проводити лікування та досягнути зменшення відсотка осіб, хворих на СНІД. Раніше вже розглядалась пропозиція про створення такого центру, однак не була погоджена.

Реклама партнерів

Голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Львівської обласної ради Ярослав Качмарик зазначив, що робоча група розгляне пропозиції керівників комунальних установ області та напрацює відповідні рішення. Прийняті рішення будуть  винесені на розгляд сесії Львівської обласної ради.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...