ОСТАННІ НОВИНИ

Янукович хоче, щоби його обирав народ, а не парламент

|

Президент України Віктор Янукович заявляє, що залишається прихильником всенародного обрання Президента. “Я вважаю, що обрання Президента всенародне має бути. Я про це сказав у 2009 році в червні, вперше 7 червня 2009 року, і моя точка зору не змінилася”, – сказав він українським журналістам в Давосі (Швейцарія), відповідаючи на питання, чи відповідає дійсності інформація про те, що в Адміністрації Президента нібито зацікавлені в обранні Президента України в парламенті.
Водночас В.Янукович сказав, що над змінами до Конституції працюватиме Конституційна асамблея. При цьому він відзначив, що є багато питань, які вимагають зміни, “які ми зобов`язані виправити”.
За словами глави держави, йдеться про судову реформу, збалансування відносин між гілками влади.
В.Янукович наголосив, що головна мета – пройти процес роботи над змінами до Конституції узгоджено, з урахуванням думок всіх учасників процесу.
“Ми сподіваємося, що цей процес об`єднуватиме людей, точки зору, і це піде на користь”, – наголосив він.
Президент запевнив, що рішення, підготовлені Конституційною асамблеєю, будуть прозорими, і готуватимуться за участю всіх членів асамблеї, які представлятимуть весь спектр громадянського суспільства України.

УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...