ОСТАННІ НОВИНИ

День Соборності Львів відзначить хвилею єдності

|

22 січня, день Соборності України, Львів відзначить хвилею єдності.  Цього дня львів’яни традиційно стануть пліч-о-пліч у живий ланцюг. Організовує святкові заходи Комітет опору диктатурі та громадські організації Львівщини, поінформували у КОД.

За словами координатора КОДу Львівщини Андрія Мисика, в акції візьмуть участь усі націонал-демократичні сили, які входять до комітету.

«Заплановано, що 22 січня о першій годині дня активісти всіх політичних та громадських організацій, які об’єднані КОДом, а також львів’яни-патріоти утворять живий ланцюг від пам’ятника Бандері до пам’ятника Шевченкові. Годиною пізніше, о 14:00 тут відбудеться урочистий молебень», – повідомив Андрій Мисик.

Він також зазначив, що дана акція стане відлунням заходів, запланованих на 22 січня в столиці на Софіївській площі: у день Соборності політсили, які входять до КОДу проголосять меморандум єднання.

«Хвиля єдності, які ми створимо у Львові ще раз продемонструє – політичні сили та громадські організації, які є учасниками КОДу, є однодумцями. Ми єдині в нашому баченні розвитку держави, єдині у своїй зневазі до діючого владного режиму. Ми разом не тільки в День соборності – КОД Львівщини збирається щотижня та виробляє спільне бачення як подальших політичних кроків, так і стратегію повалення диктатури Януковича», – наголосив Андрій Мисик.   

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *