ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати пропонують блокувати крадені мобілки

|

У Верховній Раді України (ВР) зареєстрований законопроект № 9695 від 12 січня 2012 року ініційований народними депутатами Юрієм Мороко (ПР) і Віталієм Коржем (БЮТБ) про внесення змін до закону України “Про телекомунікації” щодо запобігання користування терміналами, законність ввезення яких на територію Україну не підтверджена. Текст законопроекту опубліковано на офіційному сайті ВР.

Законопроект передбачає створення і введення узагальненої бази даних, а також умов обслуговування терміналу в телекомунікаційних мережах. “Термінал обслуговується в телекомунікаційних мережах за наявності його ідентифікатора в базі даних ідентифікаторів або в базі даних терміналів, тимчасово дозволених для обслуговування в телекомунікаційних мережах. У разі не підтвердження протягом 90 календарних днів, з дати першої реєстрації в телекомунікаційній мережі терміналу, телефон переводиться в базу даних терміналів, не дозволених для обслуговування в телекомунікаційних мережах”, – йдеться в тексті законопроекту.

У разі, якщо мобільний термінал протягом 90 днів не був зареєстрований в Україні, оператор припиняє обслуговування в телекомунікаційній мережі терміналу. Так само, до обов`язків оператора буде входити перевірка реєстрації терміналу.

Крім того, згідно з текстом законопроекту, оператори мобільного зв`язку будуть відключати вкрадені або загублені телефони.

РБК-Україна

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...