ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пройдуть міжнародні змагання зі спортивних бальних танців

Львівський портал

|

Традиційні 17-ті Міжнародні змагання зі спортивних бальних танців «Титули України-2011» проходитимуть 12 листопада у спортивно-гімнастичному комплексі «Грація», що на території торгово-розважального комплексу «Південний» (вул. Щирецька, 36). Про це повідомляє прес-центр торгово-розважального комплексу «Південний».

Змагання проходитимуть під патронатом народного депутата України, голови ЛОО Партії регіонів Петра Писарчука.

Участь у змаганнях прийматимуть танцювальні пари усіх вікових категорій різного рівня майстерності: від початківців до майстрів найвищого класу. Наймолодшими учасниками змагань будуть 5-річні танцюристи.

Міжнародні змагання зі спортивних бальних танців «Титули України-2011» зберуть у спорткомплексі «Грація» танцювальні пари з Литви, Молдови, Нідерландів, Польщі, Угорщини і, звичайно, усіх регіонів України.

Початок відділень – 9.30, 12.00, 15.00, 18.00

Організатори – Клуб спортивного і сучасного танцю «Лідер», Ірена та Олег Бусь.

Нагадаємо, спортивно-гімнастичний комплекс «Грація» на території торгово-розважального комплексу «Південний» урочисто відкрили 14 жовтня цього року. Ця спортивна арена стала подарунком «Південного» Львову напередодні Євро-2012, вона прийматиме змагання найвищого рівня з спортивних бальних танців та гімнастики.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *