ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові байкери виступлять проти свавілля на дорогах

Львівський портал

|

У п’ятницю, 12 червня, о 12.00 біля пам’ятника Адаму Міцкевичу  розпочнеться акція протесту (флеш-моб) байкерів усіх клубів Львова (а також вільних байкерів) проти свавілля на дорогах Львова та бездіяльності ДАІ, що призводить до смертей велосипедистів, скутеристів та мотоциклістів. Про це інформують організатори заходу.

Заплановано, що участь в акції загалом візьмуть понад 100 байкерів. Паралельно аналогічні акції відбуватимуться а Запоріжжі (а також у районних центрах Львівщини).

«Наша акція – це вже навіть не акція протесту, а крик про допомогу. Наші друзі, рідні та близькі люди гинуть на дорозі з вини водіїв автомобілів, які банально розмовляють по телефону, не звертаючи уваги на сам рух і дорогу. Цифри смертей вражають – лише у Львові це п’ять осіб за останній місяць!.. (Такі дані офіційно підтверджені міліцейськими протоколами!). Кількість нахаб на дорогах росте з геометричною прогресією, а за останні кілька років кількість загиблих в ДТП людей у багато разів перевищила число убитих під час Афганської війни солдатів.

Ми закликаємо працівників державтоінспекції – принаймні виконуйте свою роботу. Бо ціна вашої байдужості та, даруйте, гонитви за довгою копійкою – людське життя!», – заявляють організатори акції протесту.

Згідно з останніми нормами, за розмову по мобільному за кермом передбачений штраф у розмірі 425-510 грн (замість усного попередження). Покарання таке, в принципі, правильне і відповідає практиці більшості країн ЄС. Однак постає питання, як багато водіїв сьогодні оштрафовані за це порушення?

Мовою цифр: лише офіційно 5-10% ДТП сьогодні у м. Львові здійснюються через те, що водій користувався мобільним. Але вражає інше, як свідчать наукові дослідження, під час розмови по мобільному у водія реакція на ситуацію навколо знижується на 1 секунду – йому потрібно у 3 рази більше часу на реагування дорожньої ситуації.

Ми також закликаємо керівництво ДАІ звертати особливу увагу на те, хто сьогодні отримує водійське посвідчення і чи знають ці люди принаймні елементарні правила дорожнього руху.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...