ОСТАННІ НОВИНИ

Затримання на хабарі голови Турківської РДА є провокацією - заява

Львівський портал

|

Політрада Турківської районної організації Партії регіонів розповсюдила заяву з приводу затримання голови Турківської районної держадміністрації Василя Чернянського, в якій стверджується, що це затримання є "провокацією та замовленням опонентів". Текст заяви подаємо повністю.
"Голова Турківської районної державної адміністрації Василь Чернянський не вимагав і не отримував хабарів. Підставою відкриття справи проти голови Турківської РДА стала його непоступливість корумпованим структурам.
Затримання голови Турківської РДА є провокацією та замовленням опонентів. Це намагання опонентів В. Чернянського очорнити успішного керівника Турківщини, аби очолити перспективний район, який є одним з базових, де влада планує будувати об’єкти спортивної та туристичної інфраструктури при підготовці до Зимової Олімпіади 2022 року.
Хочемо нагадати, що під час Президентських та місцевих виборів саме Турківський район віддав рекордну для Львівщини кількість голосів за Віктора Януковича та Партію регіонів. В окремих населених пунктах Турківщини за В.Януковича та Партію регіонів проголосувало до 50% виборців, а середній показник по району становив понад 14%. Це було заслугою саме Василя Чернянського, який продемонстрував місцевому населенню якісну роботу та власними діями і рішеннями зміг суттєво підвищити авторитет і рейтинг Партії регіонів та її лідера В. Януковича на теренах Турківщини. Тому не виключаємо, що голову Турківської РДА «замовили» політичні опоненти та заздрісники, які не змогли пробачити В. Чернянському успішні виборчі кампанії на користь Президента Віктора Януковича та Партії регіонів.
Під керівництвом чинного голови Турківської районної держадміністрації В. Чернянського Турківщина почала динамічно розвиватися, вдалося вирішити низку проблем, які роками не вирішувались, налагодити співпрацю із інвесторами, які почали вкладати кошти в район.
Саме тому голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Цимбалюк в інтерв’ю газеті «Суботня пошта» від 10 березня 2011 року (№ 26 (1058) відзначив роботу голови Турківської РДА. «Відвідав уже більшість районів. На своєму місці керівники у Сколівському, Турківському, Старосамбірському та Городоцькому районах», – зазначив Михайло Цимбалюк в інтерв’ю.
Жителі Турківщини характеризують голову РДА як хорошого керівника. Адже йому вдалося досягти домовленостей з австрійською компанією щодо будівництва на Турківщині вітрової електростанції потужністю 20 МВт, відкрити низку дитячих садків та груп у вже існуючих ДНЗ, облаштувати дитячі майданчики, розпочати ремонт багатьох доріг у районі, залучити у бюджет району 5 мільйонів гривень субвенції з держбюджету для каналізування Турки тощо.
Окрім цього, у Турківському районі успішно ведеться будівництво Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України. В перспективі має бути побудовано інфраструктуру для прийому спортсменів та туристів на 1000 ліжкомісць. Потужності центру будуть давати можливість проводити всеукраїнські і міжнародні змагання як для паралімпійців так і для звичайних спортсменів. Цей центр має можливість приймати туристів та спортсменів під час проведення в Україні чемпіонату Європи з футболу 2012 року та Зимових олімпійських ігор 2022 року.
Ще раз наголошуємо, що затримання В. Чернянського є провокацією корумпованих структур проти керівника Турківщини, щоб «посунути» з посади неугодного місцевим олігархам керівника".
Нагадаємо, сьогодні в ЗМІ з посиланням на начальника Відділу зв’язків з
громадськістю Головного
управління МВС України у Львівській області Дениса Харчука
з`явилася інформація, що голову Турківської районної державної
адміністрації затримано
під час одержання хабара. За словами Д.Харчука, голова РДА вимагав хабар у розмірі 120 тис. дол. за вирішення
«земельного питання». Посадовця було затримано вчора, 1 квітня, «на
гарячому». Крім того, разом із головою
Турківської РДА було затримано ще ряд посадовців цієї
райдержадміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.