ОСТАННІ НОВИНИ

До 2020 року Україну переведуть на світлодіодну техніку

Львівський портал

|

До 2020 року не менше 80% освітлювальних приладів в Україні базуватимуться на світлодіодах, а розвиток нових технологій освітлення стане пріоритетним напрямком в Україні. Пишуть «Коментарі».

Як повідомили у прес-службі КМУ, про це заявив голова Держагентства з питань науки, інновацій та інформації України Володимир Семиноженко за підсумками візиту до Республіки Корея  28-30 березня.

У ході візиту увагу було сконцентровано на зміцненні українсько-корейського співробітництва, спрямованого на розвиток виробництва світлодіодної техніки в Україні.

Як підкреслив Семиноженко, енерговитратність української економіки – одна з найвищих у світі. Без розвитку нових технологій, у тому числі освітлювальних, цієї проблеми не вирішити.

Реклама партнерів

Нагадаємо, у листопаді 2010 року голова Держкомітету з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко отримав завдання від прем’єр-міністра Миколи Азарова за два роки створити в Україні світлодіодне освітлювальне виробництво.

Разом з тим Азаров підкреслив: через два роки Україна повинна мати виробництво, яке повністю забезпечить Україну освітлювальними приладами на світлодіодній основі. 

Також прем’єр висловив готовність переходу всіх державних структур на освітлювальні прилади вітчизняного виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.