ОСТАННІ НОВИНИ

Міська рада вирішила взяти в “Ощадбанку” ще 20 млн на транспорт

Львівський портал

|

Міська рада прийняла ухвалу про отримання другого траншу в розмірі 20 млн. грн від ВАТ «Ощадбанк» для придбання громадського транспорту. Як повідомляє прес-служба Львівської міськради, задля цього передано в іпотеку ВАТ «Ощадбанк» майно на суму 20 млн. гривень.  Нерухоме майно, яке передається в іпотеку, складають приміщення орендовані ВАТ «Ощадбанком» у територіальної громади міста.

Нерухомість передають як забезпечення виконання зобов’язання з повернення другої частини кредиту, зобов’язань з виплати відсотків, комісій та інших платежів відповідно кредитного договору.

«20 млн. гривень, які ми отримуємо, будуть витрачені на закупівлю громадського транспорту до Євро-2012», – повідомила директор департаменту економічної політики Ірина Кулинич. 

Нагадаймо, в серпні 2010 року ВАТ «Ощадбанк» відкрив для Львівської міської ради кредитну лінію з лімітом 275 млн. гривень. Ці гроші планується витратити на придбання автобусів та тролейбусів до чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Реклама партнерів

Перший транш кредитної лінії місто вже отримало, це була сума розміром 4,8 млн. гривень, які вже були перераховані на холдинг «ЛАЗ» з метою погашення заборгованості за вже отримані автобуси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.