ОСТАННІ НОВИНИ

«Свободівці» у Львівській міськраді оцінили себе на «четвірку»

Львівський портал

|

Фракція ВО «Свобода» у Львівській міській раді оцінила свою діяльність за перших сто днів роботи в мерії на «четвірку». Про це заявив під час сьогоднішньої прес-конференції голова фракції Руслан Кошулинський.

Він зазначив, що з 55 депутатів, котрі є у фракції, лише 9 мали досвід депутатської діяльності. Відтак за ці перші сто днів оцінювалася в основному їх здатність до самонавчання. «Це перший етап роботи – навчання. Це один етап оцінки. Також ми маємо повний перелік діяльності кожного депутата, скільки було звернень, запитів, прийомів громадян. Ми розділили усіх наших депутатів і закріпили за 45 виборчими округами. Наразі можу оцінити роботу на «четвірку» за п’ятибальною системою. Проте ці вимоги будуть зовсім інші після цих 100 днів, параметри оцінювання стануть катастрофічно жорсткіші», – заявив Р.Кошулинський.

Він також поставив у заслуги фракції впровадження філософії «народовладдя» – однієї з основних передвиборчих фішок «Свободи».

««Свобода» обіцяла, що впроваджуватиме у Львівській міській раді філософію народовладдя. Перше, що вже зроблено – запущено механізм обговорення актуальних питань з депутатами-мажоритарниками в округах. На сьогодні депутати-свободівці у місті Львові провели 64 індивідуальних зустрічей, на яких були присутні понад 3000 мешканців. Другий етап – зустрічі з мешканцями мікрорайонів. За сто днів роботи в міській раді фракція Всеукраїнського об’єднання «Свобода» ініціювала проведення 8 великих зустрічей у всіх районах міста», – заявив Руслан Кошулинський.

Реклама партнерів

Згадали «свободівці» й про встановлення відеокамер у стінах мерії – як доказ відкритості та прозорості. «З ініціативи ВО «Свобода» від 6 січня 2011 року трансляції пленарних засідань сесій Львівської міської ради доступні в мережі інтернет. 15 березня 2011 року в кабінеті секретаря Львівської міської ради, свободівця Василя Павлюка встановлено камери відеоспостереженя», – наголосив заступник голови фракції ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

Невиконану обіцянку щодо встановлення камери в кабінеті міського голови «свободівці» перекинули на сумління діючого мера Андрія Садового. Як пояснив Р.Кошулинський, Садовий у своїй передвиборчій програмі не обіцяв встановлення камери, а відтак сьогодні не йде на поступки й навідріз відмовляється брати участь у реаліті-шоу від «Свободи».

Натомість, як стверджує Юрій Михальчишин, якби його обрали мером, то камера з’явилася б не лише в кабінеті міського голови, але й навіть у нього вдома.

Водночас на сьогоднішній прес-конференції «свободівці» пообіцяли висвітлювати у ЗМІ протоколи засідань комісій. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.