ОСТАННІ НОВИНИ

«Леополіс» вдався до шантажу депутатів міськради

Львівський портал

|

ПАТ «Європейський дім» готує до Євро 2012 у Львові готель «Леополіс». У реконструкцію першої черги будівництва вже інвестовано більше 60 млн грн, у роботи з другої черги будівництва вкладено 18 млн грн. Ще планується інвестувати 50 млн грн. Як повідомляють інвестори, будівництво готелю може опинитись під загрозою, інформує прес-служба Львівської міськради.

«Ми не можемо інвестувати мільйонні кошти у об’єкти, які, в першу чергу, потрібні громаді міста, не маючи підтримки. Якщо завтра на сесії міської ради депутати не погодять, аби наше товариство і надалі сплачувало за оренду мінімальну суму в розмірі 1 грн в рік, ми будемо ставити питання продовження будівництва готелю взагалі. 2009 року міська рада надала пільги ЗАТ «Європейський дім» зі сплати орендної плати. Протягом 2009-2010 років ми сплачували 1 грн. в рік. В січні 2010 року цей термін закінчився. Також надіємось на сприяння міської влади щодо площі на вул. Шевській, 12, де плануємо проводити роботи ІІІ-ої черги будівництва готелю», – вважає технічний директор ЗАТ «Європейський дім» Василь Кравців.

Зараз тривають ремонти будинків-пам’яток архітектури №14, №14а та №16 на вул. Шевській. Тут планують облаштувати 35 додаткових номерів. Роботи будуть закінчені до кінця цього року. Зараз у готелі  43 номери. Товариство уклало угоду з ТУІ Тревел на 71 номер.

Нагадаємо, львівський готель «Леополіс» отримав найвищу у світі туристичну нагороду World Travel Awards та відзнаку «Найкращий український готель» 2010 року. Він визнаний базовим для розміщення сім’ї УЄФА під час чемпіонату з футболу 2012 року.

Реклама партнерів

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...