ОСТАННІ НОВИНИ

Видатки обласного бюджету будуть збільшені на 46 млн. грн

Львівський портал

|

 На 46 млн. грн будуть збільшені видатки обласного бюджету для погашення бюджетної заборгованості, яка склалася на початок року через те, що Держказначейство не проводило платежів наприкінці минулого року. Про це сьогодні повідомив під час прес-конференції голова Львівської обласної ради Олег Панькевич. Це питання розглядатимуть одним з перших у порядку денному чергової сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 22 лютого.

«На минулій сесії депутати ухвалили звернення до прем`єр-міністра України щодо недопустимості таких дій з боку Держказначейства щодо блокування виплат з місцевих бюджетів. Наприкінці року область опинилася в ситуації, коли несплаченими залишалися як поточні, так і капітальні видатки таких розпорядників коштів, як головне управління охорони здоров`я, головне управління освіти і науки обласної державної адміністрації. Внаслідок цього виникла загроза збільшення боргів із заробітної плати, які на кінець 2010 року сягнули близько 67 млн. грн», – зазначив Олег Панькевич.

Водночас, за його словами, у депутатів була інформація від обласної адміністрації, що план дохідної частини обласного бюджету перевиконано, зокрема сума надходжень податків, зборів та платежів на 17,6 млн. грн. перевищила запланований показник.  «Тому нам були незрозумілі такі дії. Чергова сесія обласної ради врегулює ці питання», – додав Олег Панькевич.  

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...