ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні на прилавках з`явилася ковбаса “ДАІ.Патрульна”

Львівський портал

|

У Хмельницькій області на прилавках магазинів з`явилася ковбаса "ДАІ. Патрульна", яка зовні нагадує смугастий жезл даішника.

"Якось я подумав, що якщо є горілка у вигляді жезла, то чому б не готувати і таку ковбасу? Наприкінці грудня ми запустили її у виробництво", – розповів ініціатор ідеї, директор одного підприємства в Кам`янець-Подільському Володимир Корчинський.

"Продаємо по всій країні. Перша реакція людей на нашу продукцію шокуюча. Покупці не вірять, що це ковбаса! Але ті, хто її спробував раз, купують знову", – запевнив він.

Коштує палка ковбаси 40 гривень за кілограм, кожен "жезл" важить приблизно 500 грамів. Це варено-копчена ковбаса першого гатунку з додаванням сала і спецій. На смак схожа на салямі.

Реклама партнерів

"Сподіваюся, до того, щоб з цією ковбасою виходити на дорогу і зупиняти машини, не дійде. Адже це жарт!", – додав Корчинський.

Тим часом у Львові покупцям пропонують незвичне солодке – шоколадки з картинками із "Камасутри". Подарунковий набір з еротичних ласощів на прилавок не викладають, а показують лише дорослим відвідувачам. За вісім шоколадок різного розміру просять 80 гривень.

ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...