ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться ІІ українсько-польський економічний форум

Львівський портал

|

У Львові відбудеться «ІІ українсько-польський економічний форум – органи місцевого самоврядування. Економіка, дружній кордон». Форум реалізований у рамках проекту «Центр польсько-української співпраці» за підтримки міських рад Красніка та Львова. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Форум відбудеться 2-4 березня у приміщенні готелю «Дністер» (вул. Матейка, 6). Тематика заходу охоплює три сфери, що стосуються можливості реалізації спільних заходів польськими та українськими органами місцевого самоврядування, а також представниками сфери бізнесу, обмін ефективною практикою у цих галузях та обговорення актуальних заходів, що відбуваються на польсько-українському кордоні, та заходів, запланованих у рамках підготовки до Євро-2012.

До реалізації ІІ форуму, окрім міських рад Красніка та Львова, залучені також партнери проекту: Європейський діалог (Львів), Польсько-українська господарська палата (Варшава), Фонд розвитку місцевої демократії (Люблін), Люблінський клуб бізнесу (Люблін). Підтримку ІІ українсько-польський економічному форуму також надав Фонд менеджерських ініціатив (Люблін).

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...