ОСТАННІ НОВИНИ

В Україні перестали виплачувати гроші на дітей

Львівський портал

|

Українцям вже майже місяць не виплачують ні лікарняних, ні допомоги по вагітності та пологах. Про це повідомили в прес-службі БЮТ.

У БЮТ впевнені, що відсутність цих соціальних виплат є наслідком чергового прояву "волаючого непрофесіоналізму і недолугості чиновників, що працюють у команді Януковича".

"Зокрема, з 1-го січня 2011 набула чинності постанова уряду, за якою лікарняні виплачують за новим порядком. Ось тільки офіційних роз`яснень щодо того, як тепер нараховувати і сплачувати лікарняні горе-чиновники на чолі з міністром соціальної політики Сергієм Тігіпком – просто забули, або зумисне не видали", – сказано в заяві політичної сили.

У партії іронізують, що "мільярдерові Тігіпко важко зрозуміти ситуацію, в якій опинилися люди, позбавлені соціальної допомоги, через його безвідповідальність – тому що Тігіпко не вагітний і йому не народжувати".

Реклама партнерів

Нагадаємо, за даними голови Державної служби молоді та спорту України Равіля Сафіуліна, на соціальні виплати родинам із дітьми, малозабезпеченим сім`ям, дітям-сиротам і дітям-інвалідам уряд у 2011 році передбачив 28,5 мільярдів гривень.

За його словами, значно збільшено одноразову соціальну допомогу у зв`язку з народженням дитини. На сьогодні допомога становить 17,9 тисяч гривень при народженні першої, 36,7 тисяч гривень – при народженні другої, 73,4 тисяч гривень – третьої та кожної наступної дитини.

До кінця 2011 року розмір допомоги поступово збільшуватиметься, в залежності від збільшення прожиткового мінімуму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...