ОСТАННІ НОВИНИ

На Різдво для потребуючих організовують святковий обід

Львівський портал

|

У день величного свята Різдва, 7 січня, у Львові відбудеться святковий обід для бездомних і бідних мешканців нашого міста, організатором якого є Спільноти Святого Егідія. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Різдвяний обід – це свято, на якому за одним столом збираються бідні та багаті, молоді та старі, щоб дарувати радість, тепло і любов одне одному. І тому в цей день ми стараємось бути для цих людей однією сім’єю», – розповів координатор роботи з бездомними Спільноти Св. Егідія у Львові Іванна Синицька.

Кожен отримає також маленький сюрприз. «Нам приємно, що у Львові є організації, які звертають увагу на потреби нужденних мешканців міста. Зокрема, на Свята, адже одне з головних послань цих свят – це допомогти нужденному, подарувати радість святкування і потрібності громаді», – додав заступник начальника управління соціального захисту міськради Наталя Кузяк.

На обід запрошені понад 150 осіб. Організувати його вдалось за кошти жертводавців. Святковий обід пройде в приміщенні храму Святого Климентія, що за адресою: вул. Генерала Чупринки, 70, й розпочнеться о 15:00 год. На столі будуть традиційні для українців страви.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.