ОСТАННІ НОВИНИ

Адмінресурс Горбаля спотворить результати виборів на 5%?

Львівський портал

|

Адміністративний ресурс під час місцевих виборів на Львівщині зможе спотворити результати виборів максимум на 5%, проте виграти вибори тій чи іншій політичній силі не допоможе. Так директор Центру політичних досліджень Анатолій Романюк сьогодні під час прес-конференції прокоментував можливу участь голови Львівської обласної державної адміністрації Василя Горбаля у виборах до Львівської обласної ради на чолі списку Партії регіонів.

«В адмінресурсі є більше пропагандистської складової, аніж реальних результатів на виборах. Він здатний в окремих випадках дещо покращити, відкоригувати виборчий результат не більше, ніж до 5%. Те, що нам заявляють, що адмінресурс допомагає виграти вибори, – це пропаганда», – наголосив А. Романюк.

У той же час він наголосив, що у європейських країнах заборонена участь держслужбовців у місцевих виборах. «Доки у нас не буде такої норми, доти матиме місце адмінресурс», – наголосив політолог.

Нагадаємо, голова Львівської обласної організації Партії регіонів Петро Писарчук заявив про намір запропонувати Василю Горбалю очолити список організації на вибори до Львівської обласної ради.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...