ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині троє у масках намагалися пограбувати бабусю

Львівський портал

|

Під час операції «Візит» на Львівщині було затримано розбійників у масках. Про це повідомляє відділ зв’язків з громадськістю ГУ МВСУ у Львівській області.

Як йдеться у повідомленні, у селищі Магерів Жовківського району під час проведення профілактичних заходів «Канікули» до дільничних інспекторів міліції звернулася 74-річна пенсіонерка. Бабуся розповіла, що до її будинку через вікно проникли троє невідомих у масках. Вони погрожували старенькій ножем, вимагали у неї гроші та ювелірні вироби. Однак, обшукавши будинок, нічого не знайшли і покинули дім.

За «гарячими слідами» працівники Жовківського райвідділу міліції затримали двох учнів місцевої школи і 20-річного безробітного, які скоїли злочин.

Проти молодиків порушили кримінальну справу відразу за трьома статтями кримінального кодексу. Також правоохоронці перевіряють, чи не причетні затримані до інших аналогічних злочинів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *