ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові демонтовано 165 самовільно встановлених рекламних конструкцій

Львівський портал

|

З початку 2010 року по Львову було демонтовано 165 різноформатних самовільно встановлених рекламних конструкцій. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Зокрема, 37% демонтованих рекламних конструкцій були  великоформатними.

«Зовнішня реклама має розміщуватися виключно на підставі дозволу, виданого виконавчим комітетом Львівської міської ради, незалежно від місця розташування рекламного засобу: на комунальному, державному чи  приватному майні. З початку року по Львову було видано 57 дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами. Санкціоноване і законне розміщення рекламних засобів сприятиме впорядкуванню стану зовнішньої реклами у місті та  поповненню міського бюджету коштами від рекламорозповсюджувачів», – наголошує керівник КП «Адміністративно-технічне управління» Інна Свистун.

Нагадаємо, за самовільне розміщення зовнішньої реклами в недозволених місцях, власників рекламних конструкцій чекають штрафні санкції: по 90 гривень за кожен день самовільного встановлення рекламної конструкції (при наявності договору з робочим органом КП «Адміністративно-технічне управління») та штраф за порушення закону «Про рекламу», за постановою управління у справах захисту прав споживачів. Крім того, сама самовільно встановлена конструкція підлягатиме демонтажу за кошти власника.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...