ОСТАННІ НОВИНИ

Студенти Львова об’єднуються заради порятунку річок України

Львівський портал

|

Студенти Львова відгукнулись на прохання студентської дорадчої ради Львівського інституту банківської справи НБУ підтримати благодійну акцію «Четвертий Аукціон надій», яка цього року присвячена проблемам екології, зокрема збереженню та очищенню малих річок України. Про це повідомляє прес-служба УБС НБУ.

Першим реальним результатом акції має стати очищення 1 км ріки Вільшанки Черкаської області. «Очищення Вільшанки має стати взірцем вирішення проблем забруднення річок України», – зауважила голова студради ЛІБС Анна Мосєсова.

Також вона розповіла, що до 2025 року приблизно половина населення земної кулі будуть відчувати нестачу питної води. За даними ВООЗ, 80% недуг спричинено неякісною питною водою або брудними водогонами. Від забрудненої води щорічно гине більше людей, ніж від війни, малярії, СНІДу та ДТП.

За словами Анни Мосєсової, керівники студрад ВНЗ Львова погодились поширити інформацію про акцію по своїх навчальних закладах та розмістити скриньки для збору коштів. Окрім цього, голова студради ЛІБС запропонувала кожному українському студенту скинутись по 1 гривні на акцію, тим самим інвестувавши кошти у захист природи та своє майбутнє.

У рамках акції «Четвертий Аукціон надій» колектив Університету банківської справи НБУ, який об’єднує інститути у Львові, Харкові, Києві та Черкасах, запланував ряд загальноукраїнських заходів протягом року – це і круглі столи, напрацювання пропозицій щодо вирішення проблем, створення сайту та інформаційних матеріалів, роботу екологічних студентських об’єднань, що робитимуть реальні внески у збереження екології.

Головна мета акції – збір коштів на очищення ріки Вільшанки та проведення 22 грудня на базі Черкаського інституту банківської справи НБУ благодійного «Аукціону надій». Зважаючи на те, що акція проходить у розпал виборчої кампанії, лоти на Аукціон надали кандидати у Президенти.

«Порятунок Землі, на якій ми живемо, має об’єднати Схід і Захід, Південь і Північ України», – наголосила студентський лідер ЛІБС.

Довідка: «Аукціон надій» проводять та організовують студенти. За три роки у рамках заходу студентам навчального закладу вдалось облаштувати мультимедійний клас для Городоцької дитячої колонії, подарувати інкубатор екстра-класу Львівському пологовому будинку №1, відновити унікальну дерев’яну церкву 17 ст. у селі Кути та створити там перший в Україні Музей Пам’яті.

 

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...