ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові першокурсникам розкажуть, як правильно голосувати

Львівський портал

|

У львівських вишах розпочались просвітницькі лекції «Твій перший вибір», завданням яких є інформування молодих людей, що голосуватимуть вперше, про їх виборчі права та тонкощі юридичної процедури. Загалом лекції пройдуть у восьми вищих навчальних закладах міста, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Проект відбувається з ініціативи Студентської ради Львова, Ліги студентів Асоціації правників України та Львівського центру прав людини, представники яких розробили матеріали лекцій, що ґрунтуються на Законі України «Про вибори Президента України». Під час занять моделюватимуться можливі ситуації порушення прав виборців і пояснюватимуться шляхи їх захисту. Наприклад, що робити, коли тебе нема у списку виборців, чи коли ти випадково зіпсував бюлетень.

Кожен слухач отримає буклет «Пам’ятка молодого виборця» з юридичними порадами, які можуть стати в пригоді під час голосування. 

Лекції проводять студенти юридичних факультетів львівських ВНЗ за системою «рівний рівному». Це методика, коли основну участь у поширенні інформації бере молодь.

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...