ОСТАННІ НОВИНИ

Понад 70 закладів організують "Вихідні у Львові за півціни"

Львівський портал

|

Свою участь в акції «Вихідні у Львові за півціни» зголосилися понад 70 львівських туристичних закладів й організацій, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Усі вони 19-20 грудня 2009 року запропонують своїм клієнтам 50% знижки на товари й послуги.

Нагадаємо, Львівська міська рада та представники туристичного бізнесу оголосили про проведення у день св. Миколая акції, упродовж якої у багатьох львівських закладах туристичного бізнесу – ресторанах, готелях, турфірмах тощо – можна буде отримати послуги за половину їхньої звичної вартості.

«Ми втішені, що акція знайшла підтримку у львівського туристичного бізнесу. Але вона знайшла відгук і в споживачів – готелярі вже повідомляють про велику кількість бронювань на 19 та 20 грудня. Разом з нашими партнерами ми докладаємо зусиль, щоб ця акція пройшла успішно. Принагідно, ще раз запрошуємо українців приїхати й у цьому переконатися», – прокоментував Начальник управління інформаційної політики та зовнішніх відносин ЛМР Остап Процик.

До 9 грудня учасники акції повивішують у своїх закладах рекламні афіші «Вихідні у Львові за півціни». Під час самої акції, 19-20 грудня, заклади також матимуть зовнішні розпізнавальні знаки, котрі буде видно з вулиці, щоб допомогти охочим їх простіше відшукати.

Актуальну інформацію про учасників акції та їхні пропозиції можна переглянути на веб-сторінках www.visitlviv.net,  www.lviv.ua,  www.ct.lviv.ua,  www.city-adm.lviv.ua.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...