ОСТАННІ НОВИНИ

Селяни завтра пікетуватимуть обласну раду та адміністрацію

Львівський портал

|

 14 липня мешканці сіл та селищ Бродівського, Золочівського та Буського районів, на території яких планують створити Національний парк «Пам`ятка Пеняцька», пікетуватимуть Львівську обласну раду та державну адміністрацію, повідомляє прес-служба ВО «Свобода».

Акція пройде під гаслом «Скажи «ні» свавіллю новітніх поміщиків. Захисти свою землю, ліси, надра!»

Громади, які повстали проти тиску і цинізму влади, підтримує Всеукраїнське об`єднання «Свобода». У своїй відозві щодо створення Національного парку «Свобода» наголошує, що цей проект можуть готувати під чергового власника – олігарха. «Промисловий ресурс розподілений, останнє, що має вагому ціну – земля, ліси, озера.

За даними ВО «Свобода»,  влада здійснює тиск на сільських голів та депутатів, вимагаючи підтримки відчуженню землі, що належить громадам. ВО «Свобода»  висловлюється з ате, щоби  такі рішення приймали виключно за результатами місцевих референдумів

Акція відбудеться у вівторок, 14 липня, об 11.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *