ОСТАННІ НОВИНИ

За п`ять місяців бюджет області недовиконали на 28,5 млн грн

Львівський портал

|

У січні-травні цього року до загального фонду зведеного бюджету Львівщини надійшло 970,3 млн грн податків, зборів і неподаткових платежів, що становить 39,1% річних розрахункових показників Мінфіну та 38,9% затвердженого обсягу у місцевих бюджетах на 2009 рік.  Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, посилаючись на дані головного фінуправління.

План надходження платежів за 5 місяців виконано на 97,1%, недоодержано 28,5 млн.грн. Найбільше відставання допущено в містах Бориславі, Дрогобичі, Самборі, Стрию, Бродівському, Жидачівському, Самбірському, Сколівський, Стрийському, Яворівському районах.

Порівняно із січнем-травнем 2008 року загалом надходження  збільшилися на 51,8 млн.грн. або 5,6%, а в Дрогобичі, Трускавці, Жидачівському, Сколівському та Яворівському районах зменшились.

Нижче середньообласного показника приросту надходження до бюджетів мають Львів, Борислав, Н.Розділ, Самбір, Бродівський, Буський, Пустомитівський, Стрийський райони.

Реклама партнерів

До Державного бюджету на 1 червня мобілізовано доходів у сумі 2225,7 млн.грн. або 94,7% до плану платежів, від яких відраховано дотацію вирівнювання в сумі 913,0 млн.грн. або 102,5% плану на січень-травень. Зокрема, на 181,1 млн.грн. або 15,6% не забезпечено виконання планових завдань митними органами. Податковими органами план перевиконано на 60,6 млн.грн. або 5,3%. Порівняно з відповідним періодом торік надходження до державного бюджету зменшились на 464,5 млн.грн. або 17,3%.

Забезпечено у встановлені терміни та в повному обсязі виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів області, оплату спожитих енергоносіїв, проведено фінансування інших першочергових видатків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.