ОСТАННІ НОВИНИ

Міноборони розпродує майно військового аеропорту «Львів-2»

Львівський портал

|

Міністерство оборони України  розпродує майно військового аеропорту «Львів-2», що у Стрийському районі Львівщини. Проти виступає громада району та влада області. Відповідне звернення вже скеровано до прем’єр-міністра України, повідомляє «Німецька хвиля».

Відповідно до наказу міністра оборони від 17 квітня, вже розпочалися роботи з демонтажу приміщень, складів, гаражів та іншого майна аеропорту. Аеропорт «Львів-2» вже понад десять років закрито, а майно поступово знищується, каже голова Стрийської райради Роман Козак, додаючи, що на звернення ради про передачу аеродрому на баланс району Міноборони не реагує.

Експерти ж звертають увагу на унікальність летовища, яке за своїми технічними характеристиками може приймати надважкі літаки. «Інвестор готовий хоч сьогодні прийти, це американська компанія, яка згідна відновити смугу, щоб аеропорт запрацював, приймаючи літаки на дозаправку», – каже Р. Козак. Свої дії військові аргументують відсутністю коштів на утримання аеродрому й боргами із зарплати.

Демонтуватимуть приміщення до жовтня, але смугу не чіпатимуть, запевняють військові. Однак, влада району мало в це вірить, і вважає, що гроші за демонтаж краще б скерували на погашення заборгованостей або відновлення аеропорту. Тим паче, що Міжнародний аеропорт «Львів» невдовзі закривають на реконструкцію, і за певних інвестицій стрийське військове летовище могло б приймати цивільні літаки.  

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...