ОСТАННІ НОВИНИ

Балога наїхав на Ющенка і СБУ за звільненого Матіоса

Львівський портал

|

Екс-глава секретаріату президента Віктор Балога заявляє, що звільнення Анатолія Матіоса з посади начальника Управління СБУ в Одеській області є свідченням того, що Служба безпеки "різко згортає свою діяльність по боротьбі з корупцією та контрабандою". Так він прокоментував відповідний указ президента про звільнення Матіоса.

Він відзначив, що саме під час керівництва Матіосом Управління СБУ у Львівській області, було виявлено і задокументовано масштабну корупційну схему в судовій системі, був заарештований сумновідомий суддя Зварич.

Ця справа мала стати початком широкого наступу на корупцію у вищих ешелонах влади, правоохоронних органах і судах, на митниці, – зауважив Балога.

Реклама партнерів

За його словами, призначення Матіоса керівником УСБУ в Одеській області було логічним продовженням лінії на протидію корупції. "Йому вдалося досягти перших вагомих результатів у боротьбі з контрабандою, яка широким потоком заходила в Україну через південні кордони", – запевнив Балога.

"Проте віднедавна керівництво Служби безпеки, очевидно, вирішило "здати назад" у викритті корупційних і контрабандних схем. Звільнення Матіоса підтверджує, що цей напрямок діяльності СБУ, який визначено для спецслужби відповідними законами, вилучено з переліку пріоритетних", – заявив він.

"Показовим стане призначення нового начальника УСБУ в Одеській області. Цілком імовірно, що цю посаду займе хтось із "хоружівського земляцтва", аби спрямувати контрабандні ріки в потрібне русло. У такому випадку ми одержимо чергове підтвердження того, наскільки міцно кумівство вкорінилося у владі", – зазначив Балога.

Він пов`язує в єдине ціле звільнення Матіоса та "безпрецедентне кримінальне переслідування заступника голови СБУ – керівника підрозділу боротьби з корупцією та організованою злочинністю Тиберія Дурдинця".

Як відомо, в ЗМІ і Дурдинця, і Матіоса називають людьми Віктора Балога.

Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.