ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські студенти хочуть зробити місто чистішим

Львівський портал

|

«Зроби своє місто чистішим, ти це зможеш!» – так називається проект, розроблений групою волонтерів, які працюють при управління освіти. Проект стартує з понеділка. Його мета – привернути увагу школярів до збереження навколишнього середовища та навчити дітей сортувати сміття, повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Свій проект студенти розробляли для школярів, він акцентує увагу дітей на стан екології в нашому місті. Дітям розповідатимуть, як впливає на наше життя забруднені вулиці, парки, сквери. Та разом із учнями знаходитимуть шляхи подолання цієї проблеми.

Першим заходом проекту буде наведення ладу в парковій зоні біля кінотеатру «Сокіл». В акції візьмуть участь учні сьомих класів ЛСШ «Надія», СШ № 2 та 36.

Також учням розкажуть про необхідність сортування сміття та його вторинне використання. Крім цього студенти пишуть екологічно-освітній проект на меті якого збільшити у школах кількість предметів з екологічним напрямком.

Реклама партнерів

Цей проект є одним із десяти, які реалізують студенти у львівській міській раді в рамках проекту «Перший кар’єрний крок», який курує Галина Бордун, заступник начальника відділу кадрів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.