ОСТАННІ НОВИНИ

Сьогодні в Львові відзначають День кельнера

Львівський портал

|

Львів святкує День кельнера, повідомляє прес-служба міської ради. Для підвищення престижу професії офіціантів та залучення молоді до навчання цій професії, Гільдія рестораторів м. Львова за підтримки Львівської міської ради вирішила сьогодні оголосити у Львові День кельнера.

«Сьогодні часто сприймають професію офіціанта непрестижною чи несерйозною. Але це не так. Офіціант – це не просто  людина, що  обслуговує нас в ресторані. Сучасний офіціант – це освічена людина, у якої, по-перше, повинна бути добре поставлена мова, по-друге, вміння добре розбиратися в гастрономії, у винах, етикеті. Крім цього, офіціант повинен знати ази психології, адже це та людина, що створює атмосферу за кожним столиком. Нарешті – це важка фізична праця», – зауважив президент Гільдії рестораторів Марк Зархін.

 Сьогодні, коли туризм та сфера обслуговування стають домінантами в житті нашого міста, професія кельнера, людини, що створює настрій в наших бара, ресторанах та кав`ярнях заслуговує на повагу.

 «Ми закликаємо львів`ян та наших гостей, які підуть 21 травня в львівські ресторани та кав`ярні, подарувати своєму кельнеру або кельнерці весняну квітку, подякувавши таким чином за їх важку роботу», – додав президент Гільдії рестораторів Марк Зархін

Реклама партнерів

«А власникам та директорам ресторанів м.Львова пропонуємо особисто одягнути форми офіціантів та обслуговувати клієнтів своїх закладів. Це буде весело», – зауважила заступник начальника управління економіки Вікторія Довжик.

Вчора, 20 травня, нагородили грамотами та подяками департаменту економічної політики ЛМР кращих кельнерів та працівників готельно-ресторанного бізнесу у місті. Всього відзначили 27 осіб. Троє кельнерів отримали подяки міського голови Львова – Роман Галько, Зенон Миськів та Мирослав Сало.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.