ОСТАННІ НОВИНИ

По ЛАЗу порушено ще дві кримінальні справи

Львівський портал

|

Прокуратура Львова закінчила досудове слідство у кримінальній справі  проти директора ТзОВ «Львівські автобусні заводи» Челяпіна С.М.. Про це йдеться в повідомленні прокуратури Львова. Директора ЛАЗу звинувачують у навмисній невиплаті зарплати працівникам товариства за ст. 175 ч.1 КК України та в  ухиленні від сплати  страхових внесків на загальнообов`язкове    державне пенсійне страхування за ст. 212-1 ч.3 КК України.  

Обвинуваченого С. Челяпіна надалі утримують під вартою у Львівському слідчому ізоляторі .

На даний час триває складання  обвинувального висновку по справі, після чого справа буде направлена до  суду для розгляду по суті.

За результатами вжитих прокуратурою м. Львова заходів,  зменшено загальну суму заборгованості по виплаті заробітної плати  та страхових внесків до Пенсійного фонду України.

Реклама партнерів

Загалом у ході досудового слідства у даній кримінальній справі визнано потерпілими понад 1400 осіб, допитано понад 1500 свідків та потерпілих, проведено 3 ревізії фінансово-господарської діяльності підприємства. З метою задоволення цивільних позовів про погашення заборгованості по заробітній платі на майно підприємства та обвинуваченого накладено арешт.

Під час досудового слідства 14.05.2009 року порушено кримінальну справу відносно попереднього керівника ТзОВ «ЛАЗи» М. за ознаками злочинів, передбачених  ст. ст. 175 ч.1, 212-1 ч.3 КК України, яку виділено в окреме провадження у зв`язку з не встановленням його місця  перебування його оголошено в розшук. Розслідування справи по обвинуваченні останнього триває.

Також, в ході проведеного досудового слідства виявлено і інші факти вчинення злочинів службовими особами ТзОВ «ЛАЗи», в тому числі ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах, за якими 14.05.2009 року порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст. 212 ч. 3 КК України, яку скеровано в  слідчий відділ податкової міліції  державної податкової інспекції у м. Львові для проведення досудового слідства.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.