ОСТАННІ НОВИНИ

До Львова завітає президент Європейського конгресу Українців

Львівський портал

|

 Українська діаспора з Угорщини налагоджує шляхи співпраці із львів`янами. Першим кроком стане круглий стіл «Українці Угорщини для України: механізми співпраці», який проводить міжнародний інститут освіти, культури та зв`язків з діаспорою (МІОК) у рамках проекту «Відкриймо для України українську діаспору». Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

У заході візьме участь президент Європейського конгресу Українців Ярослава Хортяні, перший заступник президента Світового конгресу Українців, голова Державного самоврядування українців Угорщини та Товариства української культури в Угорщині, а також члени Правління державного самоврядування українців Угорщини та Товариства української культури в Угорщині.

Як зазначила директор МІОК Ірина Ключковська, світове українство, цей унікальний партнер України, який, на жаль, ще належним чином не є поцінованим в нашій державі, цілеспрямовано працює над творенням позитивного образу нашої країни у міжнародній спільноті.

Організатори висловлюють сподівання, що проект «Відкриймо для України українську діаспору» вийде за межі Львівщини і стане проектом всеукраїнським, а результатом круглого столу будуть напрацьовані

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.