ОСТАННІ НОВИНИ

У понеділок у Львові розпочнеться покер-турнір Гері Боумена

Львівський портал

|

Весняний Кубок Гері Боумена стартує у Львові у понеділок, 18 травня, і триватиме до 24 травня. Турніри пройдуть у Львові у Покер Клубі Гері Боумена за адресою Наливайка, 18. Професіоналів та любителів гри у покер зустрінуть оновлені зали клубу, зокрема, Великий турнірний зал та V.I.P., повідомляє відділ зовнішніх зв’язків Федерації покеру України.

Кількість гравців, зареєстрованих на турніри, загалом складає 87 осіб. Спеціальними гостями Кубку Боумена стануть Чемпіони Кубку всіх сезонів, переможці Чемпіонату України – 2008, молоді зірки покеру з США (Caleb Berger та інші), Великобританії, Росії, України, Грузії. Під час Весняного Кубку клуб відвідають представники більш як 15-ти новостворених клубів в Україні. 

Окрім того, Почесний Президент ФПУ Гері Ноумен презентує новинку – електронний покерний стіл для 9-ти учасників. Ноу-хау Боумена має комп’ютерну систему Yellow; стіл пройшов сертифікацію та затверджений як засіб технічного обслуговування покерних турнірів. Серед переваг такого столу: більш динамічний хід гри, відсутність людського фактору та помилок при роздачах, можливість мати статистику гри. Боумен сподівається, що його ноу хау особливо сподобається молодим покеристам, які беруть участь в он-лайнових турнірах. Такий стіл поєднує динамічність інтернет-гри та традицій покерного спілкування за столом.

Директором Весняного Кубку буде Рой Хафтон (Великобританія). Хафтон відомий як один із сильних топ-менеджер Лондона, який всю свою кар’єру визначає розвиток покеру у західному світі. Він є власником покер-клубу у Лондоні “Loose Cannon” і проводить міжнародні турніри з покеру. Він першим почав проводити турніри у Великобританії. Федерація покеру України запросила Роя Хафтона (Roy Houghton) для участі у роботі Школи покеру. Хафтон викладатиме для українських суддів та інструкторів спортивного покеру. 

Реклама партнерів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...