ОСТАННІ НОВИНИ

"Львівводоканал" підтвердив загрозу виникнення надзвичайної ситуації при будівництві стадіону до Євро-2012 – ГФЛ

Львівський портал

|

ЛМКП "Львівводоканал" підтвердив, що в «безпосередній близькості до будівництва майбутнього стадіону є водопровідна насосна станція (ВНС) "Сокільники" по вул. Стрийській, 123, на якій знаходяться установки для знезараження води хлором, а також зберігаються балони з рідким хлором. Це несе потенційну загрозу виникнення надзвичайної ситуації та може призвести до «заподіяння шкоди довкіллю, загибелі людей чи тимчасової або незворотної втрати непрацездатності», повідомляє прес-служба ГФЛ.

Про це йдеться у відповіді директора ЛКП «Львівводоканалу» Мирослава Заплатинського на запит члена ГФЛ, депутата ЛМР Теодора Дяківа щодо того, чи не становить загрози безпеці людей наявність поблизу будівництва стадіону хлораторної станції Стрийського водогону, та які наслідки для їхнього життя і здоров’я можуть мати місце при виникненні аварії на цій станції.

У листі зокрема повідомляється, що на станції зберігається 15-добовий запас рідкого хлору в стандартних балонах, що хлор є отруйною речовиною та які наслідки може мати його витік з балонів. Пан Заплатинський просить депутата допомогти у пришвидшенні реконструкції хлораторної установки та винесенія водогону, діаметр якого 1220 мм, за межі ділянки, виділеної під влаштування стадіону. 

ГФЛ звертається до Управління СБУ у Львівській обл. та інших компетентних органів влади з проханням вжити негайних заходів щодо усунення загрози виникнення надзвичайної ситуації при будівництві стадіону до Євро-2012, про які йдеться у листі «Львівводоканалу».

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.