ОСТАННІ НОВИНИ

Розпочалось тестування з географії

Львівський портал

|

В Україні розпочалось зовнішнє незалежне оцінювання з географії. Для складання цього тесту зареєструвалося 56 тисяч 690 осіб або 12,9% від загальної кількості зареєстрованих, повідомили в Інформаційному центрі незалежного оцінювання. 

Тестування розпочалось об 11 годині та триватиме дві години, протягом яких учасники мають розв’язати 60 завдань із загальної географії, географії материків та океанів, географії України, економічної і соціальної географії світу. У 271 пункті тестування працюватимуть 10 тисяч 878 підготовлених працівників. Всього для тестування вже підготовлено понад 4 тисячі аудиторій.

74,8% випускників поточного і попереднього років, які беруть участь у нинішньому тестуванні, обрали для складання тесту з географії українську мову, 21,3% – російську. Інші мови обрало менше половини відсотка учасників. 

Найбільше охочих перевірити свої знання з предмету географії виявилося у Києві та Криму (7 тисяч 809 та 4 тисячі 602 особи відповідно), найменше – у Херсонській (940) та Кіровоградській областях (840 учасників). 

Реклама партнерів

Минулого року кількість охочих перевірити свої знання з географії становила 30 тисяч 896 осіб.  
За інформацією УНІАН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...