ОСТАННІ НОВИНИ

МНС б`є на сполох: у Львові масово заасфальтовують пожежні гідранти

Львівський портал

|

99 випадків, коли пожежні гідранти заасфальтували під час так званих «ямкових» ремонтів доріг, зафіксували у Львові під час перевірки надзвичайники. Впродовж місяця вони уже відновили 48 заасфальтованих пожежних гідранти.  Про це сьогодні під час брифінгу повідомив заступник начальника управління рятувальних сил – начальник оперативно-координаційного центру ГУ МНСУ у Львівській області полковник Валентин Дорофєєв.

За його словами, «ямкові» ремонти доріг у Львові виконують, не погоджуючи їх з контролюючими органами, у тому числі з МНС. Як результат – пожежні гідранти опиняються заасфальтованими, а пожежна безпека мешканців міста під загрозою. «На превеликий жаль, так звані «ямкові» ремонти доріг, які відбуваються по всьому Львову, з нами не погоджують», – розповів Валентин Дорофєєв.

Надзвичайники наголошують, якщо пожежний  гідрант заасфальтований, то це затримує процес гасіння пожежі на 20 хвилин, а у випадку пожежі це дуже довгий період. Нормативна відстань між гідрантами становить 100-150 метрів. Тобто саме в такому радіусі гідранти забезпечують пожежну безпеку. «Якщо б ми могли оперативно використати гідрант, то ми швидше ліквідовували б пожежі. А так нам доводиться тягнути магістральні лінії. Нам доводиться збільшувати час гасіння пожежі, а це збільшує збитки», – зазначив Валентин Дорофєєв.

У той же час, за його словами, за станом пожежних гідрантів мав би стежити «Львіводоканал», який є власником усіх водомереж у місті.

Реклама партнерів

Загалом у Львові нараховується 2 тисячі 770 гідрантів. З них 965 несправні через ті чи інші причини.

Сьогодні надзвичайники провели показове відновлення пожежного гідранта на вулиці Куліша, який заасфальтували кілька тижнів тому, хоча попередньо надзвичайники його перевірили і встановили, що він є справним. За словами Валентина Дорофєєва, у безпосередній близькості від пожежного гідранта на вулиці Куліша впродовж останнього часу відбулося три пожежі. Крім цього чотири року тому тут сталася пожежа, у якій загинуло двоє людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.