ОСТАННІ НОВИНИ

Тимошенко обіцяє не підвищувати ціну на газ для населення

Львівський портал

|

Кабінет міністрів не має наміру підвищувати тарифи на природний газ для населення,  заявила прем`єр-міністр Юлія Тимошенко на брифінгу в середу, коментуючи вимоги газовиків підвищити тарифи для населення. Тимошенко заявила, що "облгази – це приватні організації, якими встановлені порівняно з усіма сусідніми країнами СНД непомірно високі тарифи на транспортування і на збут" газу.

"В тому числі непомірно завищені втрати природного газу в цих мережах", – наголосила прем`єр. 

Тимошенко заявила, що "облгазам надано достатньо грошей". "Для населення тарифи на газ підніматися не будуть", – запевнила вона.

Прем`єр вважає, що "люди, які сьогодні недоотримують зарплати, повинні звертатися до приватних власників облгазів, до прокурорських працівників".

Реклама партнерів

"Я як керівник уряду допоможу їм це зробити і звернуся з листом до Генпрокуратури, щоб вона розібралася, куди приватні облгази направляють гроші, які вони отримують за послугу з постачання, транспортування природного газу і чому вони людям, які у них працюють, не доплачують зарплату", – заявила Тимошенко.

Прем`єр запевнила, що "на догоду приватним облгазам піднімати ціни на газ уряд не буде". "І я думаю, що НКРЕ також не планує цього робити", – додала вона.

Крім того, Тимошенко повідомила, що уряд веде "досить педантичну роботу з повернення наших газових локальних мереж, що сьогодні в оренді в облгазів, "Нафтогазу".

"На їх основі будемо створювати постачальні організації. Якщо працівники захочуть перейти працювати в державні структури, то вони будуть отримувати нормальну зарплату, а не ті крихти, які їм кидають приватні власники", – заявила прем`єр.

 Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.