ОСТАННІ НОВИНИ

Кміть був переконаний, що Євро-2012 буде у Львові

Львівський портал

|

Голова ЛОДА Микола Кміть був переконаний, що Львів прийматиме Євро-2012, повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Я був переконаний, що у Львові буде Євро-2012, це підказувала логіка подій. Львів має ті відмінності, які потрібні для перемоги. Євро-2012 буде у Львові», – заявив керівник Львівщини.

За словами Миколи Кметя,  тепер для Львівщини головне працювати над розбудовою об`єктів. «У нас все розплановано. Зокрема, 19 травня буде оголошено тендер на інвестора з будівництва нового терміналу Львівського аеропорту. Інвестор з Іспанії сьогодні бере участь у нараді в Києві щодо інвестування 2 млрд доларів в дорожню інфраструктуру України, зокрема й Львівщини. Також невдовзі відбудеться підписання постанови Міністерства фінансів щодо випуску облігацій Львовом на 350 млн грн, це гарантує фінансування на будівництво стадіону у 2009 році. Щодо готельних номерів, то Львів має їх вже у два рази більше, ніж було у Австрії і Швейцарії у 2008 році», – наголосив Микола Кміть.

«Львів – це культурна столиця України, ми маємо найвигідніше розташування та чудову історичну спадщину. До Львова варто їхати не тільки на футбол! Хоча, переконаний, що і футбольний чемпіонат ми проведемо на найвищому рівні. Ще раз вітаю усіх львів`ян із цією подією», – резюмував Микола Кміть.

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.