ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові зупинили роботу одного салону гральних автоматів

Львівський портал

|

Представники Держгірпромнагляду зупинили роботу одного салону гральних автоматів та 14 одиниць обладнання внаслідок перевірки, що її проводили на виконання  факсограми Держгірпромнагляду. Про це повідомляє прес-служба Територіального управління Держігірпромнагляду у Львівській області.

Позапланові перевірки проводили 10-11 травня  на предмет стану охорони праці та дотримання вимог безпеки і відповідності встановленим нормативам обладнання, що використовується в закладах дозвілля та залах гральних автоматів.

За даними заступника начальника територіального управління Держгірпромнагляду по Львівській області Ігоря  Тереха, всього проведено 37 перевірок у  залах гральних автоматів Львова, які належать 14 суб`єктам господарської діяльності, в т.ч. перевірено 36 залів гральних автоматів, які знаходяться у житлових будинках.

Зупинено експлуатацію 14 одиниць обладнання та робіт, одного залу гральних автоматів.

Реклама партнерів

Притягнуто до адміністративної  відповідальності 8 посадових осіб, в т.ч. 4 перших керівників.

Також було проведено оперативну перевірку щодо виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з охорони праці всіх наявних закладів дозвілля та грального бізнесу у містах Сокаль та Червоноград.

Під час обстеження вказані заклади були зачинені, обслуговуючий персонал – відсутній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.