ОСТАННІ НОВИНИ

«Львівська залізниця» посилила заходи протидії «свинячому» грипу

Львівський портал

|

На Львівській магістралі посилили протиепідеміологічні заходи. Задля запобігання проникнення на територію України вірусу А/H1N1 («свинячий» грип) санітарно-епідеміологічна служба Львівської залізниці працює у режимі цілодобового чергування. Про це повідомляє прес-центр Державного територіально-галузевого обєднання «Львівська залізниця».

Усі шість прикордонних санітарно-контрольних пунктів (Чоп, Мостиська ІІ, Вадул-Сірет, Сарни, Хирів та Ягодин) повністю забезпечені необхідними засобами профілактики та лікування. За словами головного санітарного лікаря магістралі Володимира Багнюка, усі пасажири та залізничники отримують спеціально розроблений бюлетень, де епідеміологи чітко прописали порядок дій задля профілактики та у випадку підозри на зараження небезпечним вірусом.

У стані посиленого чергування знаходяться усі чергові санітарних пунктів залізниці. На прикордонних переходах, у випадку ствердної відповіді начальника поїзда про наявність осіб з ознаками захворювання, черговий санітарний лікар перевіряє стан пасажирів найпершим і, лише переконавшись у відсутності небезпеки, дозволяє заходити прикордонникам.

Поїзні бригади також пройшли спеціальний інструктаж та готові виконувати порядок дій у разі виявлення хворих. Осіб з ознаками інфікування відокремлюватимуть в окреме купе, пасажирів та персонал забезпечуватимуть необхідними профілактичними засобами, а до інфікованої особи уже не найближчій станції прибуде група фахівців, яка й дасть висновок про те, чи може пасажир продовжувати подорож. Про усі можливі інциденти начальники поїздів та чергові санітарні лікарі щоденно інформують головного санітарного лікаря, який у свою чергу звітує у профільну службу Укрзалізниці.

Реклама партнерів

Залізничники наголошують: задля забезпечення безпеки персоналу та пасажирів здійснено усі необхідні кроки, засоби профілактики, ліки, пов’язки та рукавиці, дезінфікуючі розчини та змінний одяг і взуття наявні у достатній кількості, ведеться активна роз’яснювальна кампанія для усіх пасажирів. Водночас на Львівській магістралі звертаються до  усіх з проханням задля власного здоров’я ретельно дотримуватися профілактичних вимог, правил особистої гігієни та порядку, а головне — зберігати спокій.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.